DJ na Wesele

Napisał 
Wesele
 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów "FABRYKA ZABAWY II" pragnie zaproponować Państwu kompleksową organizację przyjęcia weselnego.
 
Od dziś nie muszą się Państwo martwić o każdą usługę z osobna.
 
U nas załatwią Państwo wszystko podczas jednego spotkania i na pewno w atrakcyjniejszej cenie, a to wszystko na bardzo wysokim profesjonalnym poziomie.
 
Usługa kompleksowej organizacji wesela zawiera:
 
- DJa, wodzireja
 
- Kamerzystę
 
- Fotografa ślubnego
 
 
 
DJ, Wodzirej - DJ Maciej Cetnarowicz - czyli Ja
 
Pełna obsługa muzyczna i wodzirejska wesela. Każde zlecenie traktuję indywidualnie i przedstawiam scenariusz zabawy dostosowany do potrzeb klienta. Oczywiście spełniam wszelkie sugestie i życzenia dotyczące playlisty jak również zabaw.
 
FILMOWANIE IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH - WIDEOFILMOWANIEWROCLAW.COM.PL
 
W przypadku ślubów, przyjęć weselnych oferta obejmuje wykonanie materiału reportażowego filmowanego od przygotowań po ceremonię aż do późnych godzin nocnych oraz sesje plenerową w dniu przyjęcia.
 
Z materiału zarejestrowanego podczas ślubu oraz przyjęcia (około 6 godzin) zostaje stworzony gotowy film (około 3 godziny) w którym możemy wyszczególnić:
 
• Czołówkę w której znajdują się zdjęcia Państwa młodych z dzieciństwa oraz przedstawienie osób pełniących ważniejsze role podczas przyjęcia (czołówki weselne do wyboru)
• Przygotowania do ceremonii
• Ceremonię zaślubin
• Przyjęcie weselne
• Plener
• Opcjonalnie skrót z całego wesela
• Inne propozycje Państwa Młodych
 
Oferta zawiera przygotowanie filmu oraz 3 kopie DVD które zawierają od 1 do 3 płyt w zależności od wyboru, oraz 1 kopia BluRay z całym flmem. Płyty oraz opakowanie wyróżnia się indywidualnym nadrukiem.
 
W naszym zespole znajdują się sami profesjonaliści, a ich dotychczasowe pracę oraz sukcesy chętnie zaprezentujemy na spotkaniu.
 
 
 
PROFESJONALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA - ŁUKASZ SULKA
 
 Zapraszam wszystkie Pary Młode z województwa dolnoślaskiego jak i z całej Polski.
 
Przy każdej usłudze, przekazuje Państwu tylko materiały:
 
- wyselekcjonowane
 
- w wysokiej rozdzielczości (można je wydrukować w dużych rozmiarach)
 
- poddane szczegółowej obróbce cyfrowej
 
Przy każdym zestawie zdjęcia ślubne oddaję w formie cyfrowej na płycie DVD, dodatkowo udostępniam na okres 1 roku galerię, do której mają dostęp Państwo i np. znajomi.
 
Bez względu na zestaw, określoną ilość zdjęć dodatkowo oddaję w formie papierowej. Do wydruków użyty jest profesjonalny satynowy papier fotograficzny. Standardowo, wymiary zdjęć to 15×23 (jest możliwość wyboru mniejszego bądź większego formatu).
 
Zdjęcia oddaję w wysokiej jakości albumie ślubnym wykonanym ze skóry ekologicznej lub w fotoalbumie
 
Pakiety które oferuję:
 
- Plener ślubny 3-4 godzinny w innym dniu
 
- Plener ślubny całodniowy
 
- Reportaż z dnia uroczystości
 
- Reportaż + plener 3-4 godzinny w innym dniu
 
- Reportaż + plener całodniowy
 
Dodatkowo jest możliwość zamówienia dodatkowych zdjęć, albumów, wydruków na papierze, fotoksiązki, obrazów na płótnie. Na życzenie przygotuję odpowiednią kalkulację.