DJ na Studniówki

Napisał 
Studniówki
 
 
Za 100 dni kończycie szkołę średnią jednym z najważniejszych egzaminów w życiu MATURĄ. Po 3-5 latach nauki w szkole średniej, odpowiedzi przy tablicy, robieniu ściąg, pisania kartkówek i egzaminów, chcecie zorganizować wyjątkowy bal z przyjaciółmi z klasy i gronem pedagogicznym.
 
To ostatnia wspólna impreza uwieczniona kamerami, aparatami, by później wspominać kolegów i Panią od matematyki na zdjęciach czy filmie. Nie wiecie jak zorganizować wymarzoną studniówkę?? Właśnie dlatego powinniście zapoznać się z naszą ofertą.
 
 DJ na studniówkę
 
Jestem przygotowany by obsługiwać każdy typ imprezy – mogę urozmaicać zabawę studniówkową, poprzez dobór odpowiedniej muzyki. Gwarantuje dobrą zabawę dzięki niezliczonym pomysłom na poprowadzenie jej w taki sposób, aby goście byli zaskoczeni, że impreza dobiegła już końca! Jestem osobą z dużą dozą humoru, która rozrusza nawet najbardziej ponure towarzystwo! Nieodzowną zaletą podczas prowadzenia imprez okolicznościowych jest umiejętność nawiązania kontaktu z gośćmi oraz rozpoznania ich gustów muzycznych, którą nabyłem dzięki ponad stu imprezom okolicznościowym prowadzonym przez siebie. Bogate doświadczenie w branży pozwala mi na poprowadzenie imprezy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!
 
Cena usługi: ustalana indywidualnie z organizatorem balu studniówkowego ( w zalezności od ilości osób)
 
Wideofilmowanie
 
PAKIET I
 
Dla szkół w których każdy maturzysta obecny na studniówce zakupi płytę DVD.
 
Cena usługi: do negocjacji + 10 zł za każdą płytę
Cena uzależniona od ilości osób na imprezie (przy ponad 500 osób - cena 800 zł, do 200 osób 1200 )
 
Przy tej opcji wymagana jest gwarancja zakupu płyt DVD przez minimum 80% uczniów będących na studniówce (nie licząc osób towarzyszących i nauczycieli).
 
PAKIET II
 
Dla szkół, w których uczniowie we własnym zakresie skopiują płytę DVD oddaną przez naszą firmę.
 
Cena usługi: do negocjacji ( każda klasa otrzymuje jedną kopię do samodzielnego kopiowania)
 
W tym pakiecie nie ma znaczenia ilość UCZNIÓW oraz OSÓB TOWARZYSZĄCYCH BĘDĄCYCH NA STUDNIÓWCE. Nie wymagam też gwarancji zakupu płyt przez osoby będące na studniówce co oznacza, że mogą Państwo zakupić nawet jedną płytę i kopiować ją we własnym zakresie.
 
MOŻLIWOŚCI dla pakietów :
 
- bezpłatne płyty DVD w ekskluzywnych opakowaniach dla Dyrekcji szkoły
 
 
 
Więcej informacji oraz galeria filmów na stronie 
 
 Fotograf
 
Oferta 100dniówkowa
 
 
Fotograf na 100dniówce? Tak, to możliwe.
 
Ze względu na nasze doświadczenie w pstrykaniu zdjęć w lokalach na najlepszych imprezach w mieście, możemy podjąć się fotografowania Waszej studniówki.
 
Tak, to nie żart! Chcesz wiedzieć jakie zdjęcia robią nasi fotografowie? Wystarczy zajrzeć do naszych galerii! Wszystko masz jak na dłoni.
 
Na pewno też będziemy tańsi od konkurencji. Pełna kultura, 200 profesjonalnie obrobionych zdjęć dostarczonych na płytach każdemu uczestnikowi oraz niezapomniana atmosfera (nasz fotograf to nie jakiś tam sztywniak, do którego musisz zwracać się per Pan) to gwarantujemy.
 
 
To Wy wybieracie sobie fotografa! Każde zdjęcie w naszej galerii posiada podpis fotografa. Jeżeli będziecie zainteresowani naszą ofertą - skontaktuj się z nami.
 
Nie bój się, wystarczy zadzwonić, a cała Twoja ciekawość, wszelkie pytania i wątpliwości zostaną rozwiane.
 
kontakt: 501 759 624