Wideofilmowanie

 
WIDEOFILMOWANIE - kamerzysta na wesele

Większość z Was oczekuje filmu krótkiego, dynamicznego, wywołującego emocje na którym nikt nie będzie się nudził.
I my taki styl lubimy :)
Film ślubny, zazwyczaj jest kojarzony z wideofilmowaniem, gdzie kamerzysta oddaje trzy godzinny materiał którego nie chce się nikomu oglądać. Nam też :) Dlatego naszym głównym celem jest aby film był zwięzły, dynamiczny, cały czas coś się w nim działo a zarazem pokazywał emocje i wzruszenie jakie w tym dniu Wam i Waszym najbliższym towarzyszy. No i co najważniejsze żeby się chciało go oglądać raz jeszcze i jeszcze raz :)
 
Dlatego słowo wideofilmowanie zastąpiliśmy słowem filmowanie ponieważ my oddajemy Wam film bez komputerowych efektów, tandety i kiczu. Film do którego będzie chciało się wracać po latach.
Do filmowania wykorzystujemy stabilizatory do płynnych ujęć tak jak to można zobaczyć w telewizji, rejestratorów dźwięku, dzięki czemu np. na przysiędze w kościele mamy wrażenie jak by ksiądz mówił bezpośrednio do nas, oraz jasnych obiektywów dzięki czemu nie musimy Wam wcale świecić lampką po oczach a jak już jest mocno ciemno to tylko delikatnie, nie tak mocno jak to się ma w przypadku tradycyjnego wideofilmowania.

To wszystko gwarantuje nam:
  • stabilne płynne ujęcia, jest to miłe dla oka i nie rozprasza to nas podczas oglądania filmu
  • dynamiczny montaż – filmujemy w dwie osoby dzięki czemu mamy zróżnicowane kadry
  • czysty dźwięk – podczas przysięgi, kazania i nie tylko.
  • różne perspektywy -dzięki wymiennej optyce i jasnych szkłach możemy różnicować kadry