Oprawa muzyczna

W moim przypadku „dj -wodzirej" to nie „odtwarzacz płyt Cd"

To osoba, która poprowadzi imprezę jako muzyk i konferansjer, stworzy na imprezie klimat dobrej zabawy, zrobi show, rozgrzeje do czerwoności, zabawi, zapowie, dobierze odpowiedni do imprezy repertuar. Poza tym poprowadzi konkursy, zabawy. W oficjalnym lub luźniejszym tonie poprowadzi całą konferansjerkę .

Repertuar muzyczny dostosowany jest do każdej grupy wiekowej i ustalany jest w oparciu o Państwa preferencje i oczekiwania. Taneczne hity przeplatane radiowym głosem prezentera stworzą niesamowity klimat na Państwa imprezie porywając do zabawy nawet najbardziej opornych uczestników.

Pracuję na markowym sprzęcie nagłośnieniowym i oświetleniowym (nagłośnienie w kilku konfiguracjach wiodących firm tj. JBL, LD , BOX ELECTRONICS,YAMAHA, CROWN , STAGE LINE,ADJ,SHURE,PEAVEY)
Dysponuję bogatą płytoteką polską i zagraniczną począwszy od lat 50 do obecnych świeżutkich hitów prosto z list przebojów.
Oryginalne wydawnictwa fonograficzne, opłacone licencję na publiczne odtwarzanie muzyki pozwalają skupiać się na pracy i wykonaniu usługi na najwyższym poziomie.

DJ MARIUSZ NUREK TO GWARANCJA satysfakcji , maksimum zabawy i zadowolenia.
Profesjonalne podejście do tematu gwarantuje niesamowite efekty na parkiecie.

DJ MARIUSZ NUREK - PREZENTER NA WASZĄ IMPREZĘ !!!!!!


 
portal randowy loweria